Nasze ośrodki

Wybierz lokalizację:

Lublin

Lublin, ul. Graniczna 4/7,8 

Zajęcia w siedzibie głównej Euro-Forum Lublin odbywają się w klimatyzowanych salach wyposażonych w sprzęt multimedialny, laboratoria językowe i tablice interaktywne. Dysponujemy 6 salami, w tym dwoma laboratoriami komputerowymi. Tak duża ilość sal pozwala nam oferować dogodne terminy zajęć. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia naszym uczniom dogodny dojazd do szkoły. Posiadamy również własny parking.Euro-Forum Lublin


Lublin, Szkoła Podstawowa nr 16, Szkoła Podstawowa nr 43

Świadomi trudności logistycznych z jakimi mogą borykać się współcześni rodzice, organizujemy kursy dla najmłodszych także poza naszą siedzibą. Nasi lektorzy dojeżdżają do szkół, lekcje odbywają się w salach szkolnych. Godziny naszych zajęć dopasowane są do planu szkolnego i kończą się maksymalnie o godzinie 16.30. Dzieci, które uczęszczają na świetlicę, są przez naszych lektorów stamtąd odbierane na zajęcia i odprowadzane. Od kilku już lat z sukcesem uczymy w ten sposób dzieci w Szkole Podstawowej nr 16 i Szkole Podstawowej nr 43.


Lubartów

Lubartów, ul. Powstańców Warszawy 1A - Nowa siedziba

Zajęcia w Szkole Euro-Forum w Lubartowie odbywają się w pięciu salach wyposażonych w sprzęt multimedialny: tablicę interaktywną, projektor, laptop. Jedna z naszych sal jest szczególnie przystosowana do zajęć z naszymi najmłodszymi uczniami, tak aby nauka języka angielskiego była jednocześnie fajną zabawą.Lokalizacja w centrum Lubartowa umożliwia naszym uczniom dogodny dojazd do szkoły.