PTE & LCCI Medallions of Excellence rozdane!

Podczas ceremonii objętej honorowym patronatem ambasadora Wielkiej Brytanii najlepszym polskim adeptom języka angielskiego, zdającym egzaminy PTE & LCCI w roku 2015, zostały wręczone pamiątkowe medaliony.

Z ogromną radością i dumą informujemy, że nasi słuchacze uzyskali medale Pearson Test of English za najlepszy wynik w 2015 roku! Serdecznie gratulujemy Annie Barczak (egzamin PTE General Level 4) oraz Marcie Wajler (egzamin PTE Young Learners Level Springboard) 🙂

PTE & LCCI Medallions of Excellence to wydarzenie, którego celem jest popularyzacja nauki języka angielskiego w Polsce. Pearson już po raz trzeci zorganizował tę uroczystość przy wsparciu ambasadora Wielkiej Brytanii, by nagradzać i motywować osoby osiągające najlepsze wyniki w nauce angielskiego – zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych – oraz by uhonorować ich nauczycieli i docenić ich wkład w sukces podopiecznych. Medale otrzymały młode osoby, które uzyskały najlepsze w kraju wyniki w egzaminach Pearson Test of English General i Young Learners oraz w testach branżowych LCCI.

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z Gali:

 

You may also like...