Kursy językowe dla studentów

Kursy dla studentów – język angielski i niemiecki

W dzisiejszym świecie dwa języki obce to minimum – zwłaszcza studentów nie trzeba do tego przekonywać, ponieważ znajomość języków obcych umożliwia podjęcie studiów za granicą, wyjazd na stypendium naukowe czy poznanie obcej kultury. Bez takich doświadczeń trudno o znalezienie satysfakcjonującej pracy czy miejsca dla siebie w obecnym globalnym świecie. Specjalnie dla Was organizujemy kursy ogólne, certyfikatowe lub branżowe, w zależności od stopnia zaawansowania lub potrzeby. Kursy dla studentów charakteryzują się dopasowaną do zainteresowań tematyką, szybkim tempem lekcji oraz nastawieniem na naukę języka praktycznego, dającego się wykorzystać na studiach lub w pracy czy za granicą. Możemy zorganizować dla Was kurs języka obcego zgodny z Waszym kierunkiem studiów: medyczny, ekonomiczny, prawniczy lub inny – powiedzcie nam tylko, jakie są Wasze oczekiwania, a stworzymy dla Was ofertę najlepiej dopasowaną do Waszych potrzeb. Podczas lekcji wykorzystujemy nowoczesne technologie multimedialne: nasze sale wyposażone są w tablice interaktywne, projektory multimedialne, nasi lektorzy chętnie korzystają na zajęciach z Internetu, YoTube, a także elektronicznych wersji podręczników kursowych.

students

Kursy dla studentów – organizacja zajęć i cennik

Ilość godzin w ciągu roku

120 h

Czas trwania kursu

Od października do czerwca

Częstotliwość zajęć

2 razy tygodniowo po 90 minut

Liczba osób w grupie

8 – 12

Cena godziny lekcyjnej

14 zł

Nieoprocentowane raty

8 rat x 210 zł

Cena kursu rocznego (netto)*

1680 zł

*zgodnie z obowiązującym prawem kursy językowe są zwolnione z podatku VAT

Zapisz się! Wypełnij formularz.

Nasze zalety:

 • Metoda nauczania PPP na kursach dla studentów:

   

   

   

   

  • presentation – poznanie nowych struktur leksykalno-gramatycznych;
  • practice – krótkie przećwiczenie ich pod kontrolą nauczyciela, tak aby poczuć się pewnie w ich używaniu;
  • produce – aktywne używanie w mowie i interakcji z innymi nowego materiału. To dla nas najważniejszy i najdłuższy etap lekcji.
 • Ćwiczenie wszystkich sprawności językowych, rozwijanie umiejętności przydatnych w życiu codziennym, podróżach oraz sytuacjach zawodowych.
 • Aktywne ćwiczenie języka w mowie.
 • Możliwości kontaktu z językiem również poza zajęciami.
 • Monitorowanie postępów naszych słuchaczy poprzez regularne quizy sprawdzające.
 • Kursy na wszystkich poziomach zaawansowania (A1-C2), roczny program nauczania obejmuje podniesienie kompetencji językowej o jeden poziom w skali Rady Europy.
 • Poznawanie języka używanego w mediach oraz w życiu codziennym.
 • Dodatkowo dla zainteresowanych zdobyciem certyfikatu językowego  zadania według formatu wybranego certyfikatu oraz testy próbne – pisemne i ustne.
 • Możliwość zdobycia w Euro Forum certyfikatów: TELC (A1-B2) oraz przygotowania się do egzaminów: FCE lub CAE. Euro-Forum jest Centrum Egzaminacyjnym TELC, egzaminy certyfikatowe odbywają się naszych siedzibach, u nas w szkole również odbiera się certyfikaty.

Kursy dla studentów