Festyn Euro-Forum

Za nami niezwykle udany festyn Euro-Forum, który zorganizowaliśmy 1 września w centrum Lubartowa.  W ten radosny sposób rozpoczęliśmy nowy rok szkolny również w naszej szkole. Festyn Euro-Forum był świetną okazją do zabawy dla naszych młodszych uczniów oraz dzieci z Lubartowa – zabawy na dmuchańcu, malowanie twarzy, kolorowanie włosów to tylko niektóre atrakcje. Dzieci chętnie uczestniczyły w „angielskich kolorowankach” i konkursach z nagrodami. A do tego – super sesje fotograficzne w przebraniach w budce fotograficznej na tle prawdziwej ścianki  Zdobywców Wiedzy – to nasza nowa platforma edukacyjna, a festyn Euro-Forum, był pierwszym wydarzeniem, wprowadzającym super bohaterów  do naszych działań edukacyjnych. Nasz punkt informacyjny odwiedziło wielu rodziców, którym dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i oczywiście zapraszamy Państwa do naszej szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00.

Festyn Euro-Forum to również doskonała okazja do integracji z naszymi starszymi uczniami – gimnazjalistami i licealistami. Bez ich zaangażowania, pomysłowości i energii nie udało by nam się zbudować tak ciekawych imprez. Jeszcze raz wielkie dzięki za waszą pomoc. Cieszy nas, że nasi uczniowie, których często znamy od dziecka są „żywa reklamą” szkoły Euro-Forum. Z pewnością ich opinie i uwagi są dużo bardziej przekonujące niż zwykłe ulotki. Dla zespołu lektorów Euro-Forum nauka języków obcych jest przede wszystkim zaszczepieniem pasji do języków oraz budowaniem kompetencji kluczowej na całe życie. Jesteśmy przekonani, że nasza młodzież już teraz dałaby sobie radę w międzynarodowym środowisku pracy, a ich zaangażowania w planowanie i realizację imprez takich, jak festyn Euro-Forum, to również oznaka kolejnych kompetencji kluczowych – przedsiębiorczości i inicjatywy.

Mamy nadzieję, że festyn Euro-Forum pomógł wszystkim dzieciom radośnie przeżyć pierwszy dzień roku szkolnego i z dobrą energią  przygotować się do podejmowania wyzwań edukacyjnych. Takim wyzwaniem jest również budowanie umiejętności językowych – dlatego zapraszamy do nas i zachęcamy do nauki języków obcych w Euro-Forum.

Znajdź nas w mediach społecznościowych, obiecujemy, że nie będzie nudy:

Euro-Forum Facebook Euro-Forum Google+ Euro-Forum Twitter

 

You may also like...