Szkoła językowa

Nasza szkoła

Nasza szkoła językowa przykłada wielką wagę do wysokiej jakości oferowanych zajęć. Jako pierwsza szkoła językowa w regionie postawiliśmy na wykorzystanie na lekcjach multimediów i nowoczesnych technologii. Wszystkie nasze sale są wyposażone w tablice interaktywne, projektory multimedialne, a nasi lektorzy chętnie korzystają na lekcjach z elektronicznych wersji podręczników oraz Internetu.

Euro-Forum Lublin

Wysokiej jakości materiały edukacyjne

Korzystamy z podręczników renomowanych wydawnictw z płytami CD i DVD, słuchacze otrzymują dodatkowe karty pracy, ćwiczenia uzupełniające i testowe, a najmłodsi uczniowie korzystają z zasobów naszej autorskiej platformy e-learningowej – www.zdobywcywiedzy.pl z kilkoma tysiącami zadań o różnym stopniu trudności.

Euro-Forum - materiały szkoleniowe

Metody nauczania

Nasze zajęcia opieramy na metodzie komunikatywnej, która zapewnia przyswajanie materiału w sposób skuteczny i efektywny. W miarę możliwości lekcje prowadzone są w całości po angielsku. Ćwiczymy wszystkie sprawności językowe: mówienie, pisanie, czytanie i słuchanie, a struktury gramatyczne wprowadzane są w sposób zrozumiały i angażujący uczniów. Częsta praca w parach i niewielkich grupach sprawia, że zajęcia są ciekawe i w naturalny sposób pobudzają do aktywnego używania języka obcego. Szczególny nacisk kładziemy na mówienie, podstawą lekcji są więc rozmowy, dyskusje, a także gry językowe.

Szkoła językowa - metody nauczania

Monitorowanie postępów

Wiemy, jak ważne są regularne powtórki i kontrola postępów, dlatego też przeprowadzamy testy okresowe i semestralne, a następnie wnikliwie analizujemy, które partie materiału nasi słuchacze opanowali bardzo dobrze, a które wymagają „doszlifowania”. Testy odgrywają istotną rolę w przypadku kursów egzaminacyjnych, na przykład kursów maturalnych czy też przygotowujących do zewnętrznych egzaminów certyfikatowych TELC, Pearson i Cambridge.

Szkoła językowa - monitorowanie postępów

Lektorzy

Szkoła językowa Euro-Forum to przede wszystkim wykwalifikowani lektorzy z wieloletnim doświadczeniem. Większość naszych lektorów współpracuje z nami ponad 5 lat, a niektórzy są z nami od początku istnienia szkoły. Tak naprawdę właśnie lektorzy tworzą szkołę, a ich zaangażowanie sprawia, że nauka języka w Euro-Forum jest przyjemnością. To oni stoją za sukcesami naszych uczniów, nie tylko uczą, lecz także motywują do nauki i zawsze znajdują czas, żeby towarzyszyć swoim słuchaczom podczas imprez organizowanych przez szkołę czy spotkań z grupą po zajęciach.