Nasz zespół

Sercem każdej szkoły językowej są lektorzy. To oni przekazują drogocenną wiedzę, dbają o to, żeby nauka nie była nudna oraz dokładają starań, aby każdy uczeń wyniósł z zajęć jak najwięcej. Przedstawiamy Państwu grono lektorów językowych Szkoły Euro Forum. To właśnie oni na co dzień odkrywają przed naszymi Słuchaczami coraz to nowe tajemnice związane z nauką języków obcych:

Lublin

 Anna Wais
Anna Wais Jestem studentką Filologii Angielskiej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Moimi pasjami są taniec i muzyka. Jednym z moich hobby jest czytanie książek przygodowych, które skutecznie  zapełniają moją szafkę. Jestem pogodną i otwartą osobą, lubiącą dobry humor i pracę w grupie w szczególności  z dziećmi.
 Barbara Szostak
Mam 38 lat i jestem rodowitą Lublinianką. Języka angielskiego uczę od 14 lat, a z Euro-Forum pracuję drugi rok. Moje zamiłowanie do języka angielskiego staram się przekazać swoim uczniom urozmaicając zajęcia piosenkami, grami i zabawami słownymi. W wolnym czasie chodzę na długie spacery, jeżdżę rowerem lub chodzę na siłownię, czytam książki w języku angielskim oraz śpiewam w Chórze Cecyliańskim.
 Julia Karcz
Julia Karcz

Miłością do angielskiego zarazili mnie nauczyciele z pasją. Postanowiłam, że sama takim zostanę. Przyjazna atmosfera na zajęciach to mój priorytet, podobnie jak indywidualne podejście do każdego ucznia. Prywatnie studiuję lingwistykę stosowaną i prawo. Nie wyobrażam sobie życia bez przyjaciół, podróży, książek i czekolady. Nie potrafię usiedzieć w miejscu, dlatego ciągle szukam dla siebie nowych wyzwań.

 Magdalena Paczyńska
Nazywam się Magdalena Paczyńska i jestem absolwentką filologii germańskiej UMCS w Lublinie. W swoim zawodzie pracuję dwanaście lat i bardzo lubię to co robię. Świetnie pracuje mi się z młodymi i starszymi ludźmi, którzy chcą uczyć się języka niemieckiego. Moim motto zawodowym jest powiedzenie „Trening czyni mistrza”.
Marta Zuń
Marta Zuń Jestem lingwistką z wykształcenia i z zamiłowania. Ukończyłam lingwistykę stosowaną na UMCS w kombinacji językowej: język angielski (wiodący) + język niemiecki. Do swoich zainteresowań zaliczam zarówno glottodydaktykę jak i translatorykę. W Szkole Języków Obcych Euro-Forum uczę od 2015 r.
 Monika Krakowiak
Jestem absolwentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego na kierunku filologia angielska. Nauczanie języka i praca z ludźmi dają mi dużo radości i satysfakcji. Jestem miłośniczką Zumby i fitnessu. Wolne chwile wykorzystuję na wycieczki, dobre kino i spotkania z najbliższymi.
 Patrycja Pluta
Absolwentka filologii angielskiej ze specjalizacją nauczycielską na UMCS. Lektor języka angielskiego w grupach dla najmłodszych od 2015 roku. Posiadam również doświadczenie w pracy jako au pair w Hiszpanii. Do moich głównych zainteresowań należą: językoznawstwo, języki obce (hiszpański i portugalski), taniec oraz podróże.
 Piotr Marczewski
Z zamiłowania dudziarz szkocki, z wykształcenia magister filologii angielskiej oraz doktorant literatury i kultury angielskiej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Język obcy, jakim jest angielski, z roku na rok staje się dla mnie coraz mniej obcy. Uczę się go od piątego roku życia. Lubię dobrą muzykę (przede wszystkim folk i muzykę klasyczną), filmy, gry i literaturę fantasy oraz science-fiction. Jednak moją główną pasją są tradycje i muzyka Wysp Brytyjskich, przede wszystkim zaś Szkocji, Irlandii i Walii.
 Weronika Boryca
Weronika Boryca Jestem absolwentką filologii angielskiej na UMCS. Realizuję się zawodowo nie tylko poprzez nauczanie, ale też poprzez tłumaczenie filmów i opracowywanie materiałów dydaktycznych. Kino jest moją drugą, oprócz języka, wielką pasją. Najbardziej cieszy mnie, gdy udaje mi się zarazić moich uczniów miłością do języka angielskiego 🙂
 Joanna Klin
Jestem studentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II na kierunku filologia angielska. W ubiegłym roku ukończyłam specjalizację nauczycielską oraz zrealizowałam praktyki w szkole podstawowej. Dodatkowo uczyłam języka angielskiego studentów niesłyszących w ramach wolontariatu oraz udzielam się podczas rejestracji potencjalnych dawców komórek macierzystych w Fundacji DKMS. Joanna Klin
 Patrycja Furtak

Jestem absolwentką filologii angielskiej na UMCS w Lublinie. Studia zaszczepiły we mnie miłość do literatury amerykańskiej, a także zainteresowanie kulturą Stanów Zjednoczonych. Ponadto moją ogromną pasją jest fotografia, zwłaszcza portretowa.

Małgorzata Dec
Jestem osobą wykonującą swoją pracę z pasją, lubiącą kontakt z ludźmi. Interesuję się sportem i podróżami. Jestem mamą 5-letniego Oskara.
Kaja Sobkowicz
Jestem nauczycielem języka angielskiego i niemieckiego. W wolnym czasie, z lubością oddaję się czytaniu lub oglądaniu kryminałów. Uwielbiam zwierzęta – mam kota i psa, którego chętnie uczę różnych psich akrobacji i sztuczek. Interesuję się także ziołolecznictwem i kosmetyką naturalną, a nawet robię własne kremy z naturalnych składników.
Katarzyna Brodziak-Kolasa
Jestem absolwentką filologii germańskiej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Obecnie jako manager Szkoły Językowej Euro-Forum, dokładam wszelkich starań, aby nauka języków w naszej szkole dawała nie tylko wiedzę, ale również satysfakcję. Oprócz pracy w Euro-Forum, zajmuję się stylizacją i doradztwem wizerunku. Prywatnie jestem mamą 9 letniej Zosi, miłośniczką tańca latynoamerykańskiego, mrocznych kryminałów i dobrego kina.

Lubartów

 Beata Pasikowska
Beata Pasikowska Pracuję w Euro-Forum od 2001 roku jako lektor języka angielskiego oraz dyrektor metodyczny w Lubartowie. W tym czasie prowadziłam zajęcia w różnych grupach wiekowych, zarówno w Polsce, jak i w Wielkiej Brytanii. W mojej pracy potrafię zarazić uczniów pasją do nauki języków, zbudować wiarę w siebie oraz motywacją do nauki, a przede wszystkim sprawić, że w dorosłe życie nasi uczniowie wchodzą jako pewni siebie i kompetentni użytkownicy języka angielskiego.
Anna Barczak
Dyrektor i nauczyciel j. angielskiego w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Niedźwiadzie, w Euro- Forum Lubartów pracuję od roku szkolnego 2015/2016. Podczas zajęć wykorzystuję technologię informacyjną i komunikacyjną (min. aplikacje learningapps, quizizz, toondoo, storybird)  oraz metodę projektu edukacyjnego. Posiadam doświadczenie w realizacji projektów eTwinning, w pracy z uczniami stosuję elementy oceniania kształtującego. Anna Barczak
Katarzyna Winiarska
Katarzyna Winiarska Uczę języka angielskiego w Euro-Forum od 3 lat. Prowadzę grupy w przedziale wiekowym:  klasy: 0 – 3. Interesuję się muzyką – śpiewem, gram na gitarze oraz pianinie. Prowadzę scholę przy klasztorze ojców Kapucynów w Lubartowie. W wolnej chwili zbieram ciekawostki dotyczące kultur krajów europejskich.
Jarosław Sobczak
W Euro-Forum pracuję jako lektor języka angielskiego od 2010 roku. Prowadzę kursy językowe na poziomach od A1 do B2. Jestem miłośnikiem filmu, dobrej muzyki oraz kreatywnej pracy z dziećmi i młodzieżą. Pasjonuję się również jazdą konną oraz sportem. Jarosław Sobczak
Olga Wróblewska
Olga Wróblewska W Euro-Forum uczę języka angielskiego od zawsze, a w wakacje podnoszę swoje kwalifikacje ucząc obcokrajowców w Wielkiej Brytanii. Jestem egzaminatorem gimnazjalnym i maturalnym Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.  W wolnych chwilach czytam.
Katarzyna Praczyk
Skończyłam filologię angielską, obecnie uczęszczam na studia podyplomowe w zakresie przygotowania pedagogicznego. W Euro-Forum pracuję od ponad roku. Prowadzę zajęcia z grupą dzieci z 3 klasy. Prowadząc zajęcia skupiam się na konwersacjach i nauce słownictwa. Katarzyna Praczyk
Patrycja Mysiak
Patrycja Mysiak Jestem absolwentką filologii angielskiej UMCS. Pracuję jako nauczyciel języka angielskiego od 14 lat. Przez wiele lat pracowałam w Euro-Forum jako lektor ucząc różne grupy wiekowe na różnych poziomach zaawansowania. Nauczanie jest moja pasją i najwięcej satysfakcji zawodowej sprawia mi gdy moi uczniowie potrafią wykorzystać zdobyte umiejętności w praktyce.
Anna Weremczuk
W Euro-Forum uczę odkąd skończyłam anglistykę na UMCSie w 2007 roku. Pracuję głównie z gimnazjalistami, licealistami i z dorosłymi, choć miewam też młodszych uczniów. Zajęcia w Euro to dla mnie coś więcej niż uczenie – to okazja żeby zarazić innych moją pasją do angielskiego. W wolnych chwilach relaksuję się przy bardzo brytyjskiej muzyce Coldplay lub bardzo brytyjskich filmach z Emmą Thompson. Brytyjskie książki już dawno przestały mi się mieścić na półkach… Anna Weremczuk
Sylwia Umiastowska-Woźniak
Sylwia Umiastowska-Woźniak Jestem absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Białej Podlaskiej oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Języka angielskiego uczę od siedmiu lat. Prawdziwą przyjemność czerpię z nauczania dzieci. Moim największym sukcesem jest ich pewny start w angielski świat oraz pierwsze kroki w posługiwaniu się językiem obcym. Od września 2016 roku pracuję w dwujęzycznym przedszkolu. Prywatnie jestem mamą pięcioletniej Alicji.
Paweł Pasikowski
Jestem nauczycielem języka angielskiego już od kilkunastu lat ucząc głównie uczniów liceum i gimnazjum. Oprócz uczenia drugim obiektem moich zainteresowań jest muzyka, literatura i film. Myślę, że nauczanie i kontakt z uczniami to ciekawa, ale i wymagająca przygoda, która mocno wciąga! Paweł Pasikowski
Agnieszka Bajda
Agnieszka Bajda Lektor języka angielskiego, z wykształcenia i zamiłowania nauczyciel z 5 letnim stażem. Praca z dziećmi i młodzieżą sprawia mi radość i przynosi satysfakcję. Obecnie pracuję w szkole podstawowej. Interesuję się kinematografią, literaturą (w szczególności skandynawskimi kryminałami), muzyką oraz kulturą krajów anglojęzycznych.
Katarzyna Bielak
W Euro-Forum uczę od października 2014 roku. Specjalizuję się w nauczaniu dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Na swoich zajęciach często opieram naukę na piosenkach i metodzie TPR (Total Physical Response). Moja pasja jest muzyka. Katarzyna Bielak